.

.

FITRISING Мобилен Телефон Armband за iPhone Xs Max, XR, Xs, X, 8 7 6s 6 Плус, 8 7 6s 6, Галакси S10, S10+, Забелешка 9, Note8, Отпорен на Вода со Прилагодливи Спорт Бенд, за Трчање, Пешачење, Велосипеди

FITRISING Мобилен Телефон Armband за iPhone Xs Max, XR, Xs, X, 8 7 6s 6 Плус, 8 7 6s 6, Галакси S10, S10+,

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.

ДВОЕН-ЏЕБ : На FITRISING armband има двојно-џеб дизајн со засилен лепенка и приклучок за слушалки дупка во предниот џеб и квалитетот двојно патентите на задниот џеб.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се одговори и да се справи со проблемот во времето.Нашата цел е да ви донесе подобро искуство за време на вашето вежбање.Во обратна слушалки дупка во предниот џеб обезбедува лесно пристап на џек за слушалки.ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ : бендот е целосно прилагодлив со користење на засилен лепенка и одговара на различни рака girths дали рака дебелина е мал или голем.Ние се фокусира на користење на кожата-пријателски, полесни, водоотпорен и дише материјали, како и на изгледот и функционален дизајн на секој производ.Задниот џеб е доволно голем за чување на куќа/автомобил копчиња, кредитни картички, пари и други лични работи без да се грижиш за губење на нив.Напредна нега на кожа пријателски и дише материјали обезбеди удобен, мека и светлина-тежина носат искуство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите