.

.

iPhone 13 Про Max Armband, Универзален Телефон Торбичка Галакси Забелешка 20 9 Водење на Armband Отворено Спортски Key Card Slot Рака Бенд Салата Зглоб Торба екран осетлив на допир Рак?

iPhone 13 Про Max Armband, Универзален Телефон Торбичка Галакси Забелешка 20 9 Водење на Armband Отворено Спортски

DEN 162.00

Износ
Во продавницата.

Google Пиксели XL Armband : УНИВЕРЗАЛНА Наменета за сите мобилен телефон подолу 7.4 инчи X 4.3 инчи, без било какви случаи.На ЕКРАНОТ на ДОПИР, КОМПАТИБИЛЕН : Уживајте во целосна употреба на вашиот Google Пиксели XL преку заштитен екран на поклопецот на armband со целосно допир компатибилни, лесно да одговарате на повиците, управуваат со својата плејлиста, или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Премиум Најлон/Neoprene Сурова Материја со ткаенина,кожа-љубезно,трајни, перат и не луто мирис.Google Пиксели XL Паричникот Случај : 3 џебови!Екран на допир слој е за мобилен телефон, постои картичка слот за кредитни картички, лични карти итн.; постои само еден посебен џеб за пари, тенок моќ банка и клучеви итн.Она Што Ќе Добиете За : 1 X Универзални Мобилен Телефон Спортски Armband.UUGOO обезбеди 100% Задоволни, Клиент Сервис, 6 месеци грижете се-слободен нова замена.Купи тоа СЕГА!.Google Пиксели XL Armband, i Mangoo One Plus 2 Armband Спортски Торбичка Работи Пакет Armband Салата Зглоб Торба екран осетлив на допир Ракави со Картичка не е само посебен џеб за пари, тенок моќ банка и клучеви итн.ГАРАНЦИЈА 100% Задоволни Услуги на Клиентите Гаранција Пакет вклучувајќи 1 * екран на Допир armband за Google Пиксели XL.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите