.

.

Мажите и Жените Фитнес Додатоци Водоотпорен Рефлексивни Wristband Спортски Работи Armband Салата за Вежбање Armband Мобилен Телефон Торба Заштитна Маска-Црвена

Мажите и Жените Фитнес Додатоци Водоотпорен Рефлексивни Wristband Спортски Работи Armband Салата за Вежбање

DEN 552.00

Износ
Во продавницата.

Арм торба со голем простор можат да се сместат на други елементи, освен телефонот, како што се повикување, банкноти, бендот картички, хартиена крпа и така натаму.Оваа armband торба е погодна за фитнес, трчање, возење и други спортови.Спецификација : Примена локација : ARMPlace на Потекло : CN (Место на Потекло)Материјал : рефлексивни водоотпорен material Size : LGender : Unisex Model : врвка за околу Рака Bag Applicable сценарија : трчање, велосипедизам, планинарење, фитнес, јога, спорт, итн.Назад усвојува дише ткаенина, и тоа е во функција на влага апсорпција и потење и може да се задржи рака кул и удобно.Опремени со метални патент глава, тоа е повеќе текстура за да се покаже вашиот различен вкус за мода. По приемот на стоката, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи wholeheartedly! ! !.

Параметрите на производот

Application location:
ARM
Place of Origin:
CN (Place of Origin)
Material:
reflective waterproof material
Size:
L
Gender:
Unisex
Model:
Arm Wrist Bag
Applicable scenarios:
running, cycling, mountain climbing, fitness, yoga, sports, etc.
Features:
100% brand new and high quality :
The use of water-repellent diamond-shaped Oxford cloth fabric can effectively prevent sweat from being mixed into the bag :
The back is made of breathable fabric, which absorbs moisture and wicks away sweat, keeping it cool and comfortable :
The front is designed with reflective fabric, double pocket design, high-quality and lightweight material :
The overall sewing structure of the arm bag is strong and durable, fashionable and practical, and it is designed with Velcro, which is easy to be firm and not easy to loosen in daily sports. :
Size:
length * width
Notes:
1. Due to the influence of the monitor and light, the actual color may be slightly different from the image. :
2. Due to different measurement methods, please allow a slight deviation in the measurement data. :
3. After receiving the goods, if you have any questions, please feel free to contact us, we will serve you wholeheartedly! ! ! :

Им се допаѓа и на купувачите