.

.

Huawei P40, P30, P20 Armband, BUMOVE Салата Работи Вежбање Спортски Мобилен Телефон Рака Бенд за Huawei P40/P40 Лајт, P30/P30 Лајт, P20/P20 Лајт со звук/Копче за Држачот (Црна)

Huawei P40, P30, P20 Armband, BUMOVE Салата Работи Вежбање Спортски Мобилен Телефон Рака Бенд за Huawei P40/P40

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

3 џек за Слушалки дупки се обезбеди лесен пристап до приклучете слушалки и полнач.Јасно и Високо Чувствителен на допир екран покрие овозможува целосен екран на допир за функционалноста,лесно да одговарате на повиците, управувајте со вашите плејлисти,или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.Јасно и Високо Чувствителен на допир екран покрие овозможува целосен екран на допир за функционалноста,лесно да одговарате на повиците, управувајте со вашите плејлисти,или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.Водоотпорен neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење,нечистотија и пот.П5 : ова Може armband биде машина за перат?А5 : Да!!!.Q3 : Е ова големина погоден за секого?Она што е мерена вредност околу рака?A3 : Да!Нормална големина опсег е од 20-40 cm (7.Водоотпорен neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење,нечистотија и пот.А1 : ПВЦ водоотпорен материјал на предниот дел на екранот и мека Lycra ткаенина на задниот дел.А2 : Таа е погодна за салата, на отворено, на домашен и на други места.Мисловните лента заокружено околу armband прозорец на екранот, ви држи забележливи кога се извршува во слабо осветлување сценарио.П1 : Што материјал е оваа направени од?А1 : ПВЦ водоотпорен материјал на предниот дел на екранот и мека Lycra ткаенина на задниот дел.Логото размавта контроли вишокот на слушалка мозок, имајќи го надвор од патот кога се работи надвор.Нека работи рака бенд ве придружува секој ден вежба.Дизајниран за пресврт и да се наведнувам, но не ќе ја изгубат оригиналната форма.Водоотпорен neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење, нечистотија и пот во на отворено, инсталиран во секунди.Специјално дизајниран за лесно да се поврзете слушалки и да се обезбеди целосен пристап до сите телефонски пристаништа и чувствителност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите