.

.

4 Тешки Рициново Поставите 4 5 6 Сите Челични Тркала Цврсти Зглобот и Кочница (5 : 2R + 2S)

4 Тешки Рициново Поставите 4 5 6 Сите Челични Тркала Цврсти Зглобот и Кочница (5 : 2R + 2S)

DEN 1641.60

Износ
Во продавницата.

1. Топ плоча : 3-15/16" x 4-1/2". 2. Diamether : 4" / 5" / 6". 3. Упатуваа Ширина : 2". 4. Капацитет : (4" : 700 кг/ea) / (5" : 1000 кг/ea) / (6" : 1000 кг/ea). 5. Вкупна висина : (4" : 5-5/8") / (5" : 6-1/2") / (6" : 7-1/2").

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите