.

.

Стакло Nipper, Висока Јачина Пролет Задебелена Стега Главата Термичка обработка Плочка Машина со Гума Заврши Рачка за Сечење Керамика за Сечење Стакло

Стакло Nipper, Висока Јачина Пролет Задебелена Стега Главата Термичка обработка Плочка Машина со Гума Заврши

DEN 652.80

Износ
Во продавницата.

Фалсификувани со висок квалитет на јаглероден челик и висока фреквенција термички третман, тоа е издржлив.Погодни за сечење мозаик плочки.Удобно мека гума заврши рачка, убава и ергономски, кои можат да заштедат време и напор.На задебелена дизајн на стега главата, тоа е издржлив.Висока јачина на пролетта со силна еластичност за подобрен животен век. 1. Фалсификувани со висок квалитет на јаглероден челик и висока фреквенција термички третман, тоа е издржлив 2. На задебелена дизајн на стега главата, тоа е издржлив 3. Висока јачина на пролетта со силна еластичност за подобрен животен век 4. Удобно мека гума заврши рачка, убава и ергономски, кои можат да заштедат време и напор 5. Погодни за сечење мозаик плочки .

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Material:
 Carbon Steel
Weight:
Approx. 362g / 12.8oz
  :
Package List:
1 * Glass Nipper :

Им се допаѓа и на купувачите