.

.

26 во. МАГНУМ Мека Тротоарите Машина за винил плочи, тепих плочка и повеќе

26 во. МАГНУМ Мека Тротоарите Машина за винил плочи, тепих плочка и повеќе

DEN 672.00

Износ
Во продавницата.

Намалување на плоштадот фабрика-чистење на работ на тепих, винил, и гума плочка.Брзо – авто-мерење на ѕид мерач рициново систем.Точни – Сече во рамките на 1/16 инчи, со вграден владетел и прилагодливи ограда за 45° (до 18 во.широк) и 90° намалувања.Направен во САД.На МАГНУМ Мека Тротоарите на Смолкнување е разновиден, тешки-должност машина за мека тротоарите производи до 26 во.широк и 1 во.дебела.Оваа машина е прецизно дизајнирани за да се справи со 18 во.плоштадите во дијагонала.Брзо намалување луксузни винил плочи, тепих плочка, еластични, плута, и гума плочка, и повеќе за вашата мека тротоарите инсталација проекти.Ние сме горди да се направи нашите МАГНУМ shears токму тука, во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите