.

.

uxcell 2 Парчиња 1/4 Инчи Диск (F) x 1/2 Инчи (M) Приклучок Адаптер, Женски Машки

uxcell 2 Парчиња 1/4 Инчи Диск (F) x 1/2 Инчи (M) Приклучок Адаптер, Женски Машки

DEN 203.76

Износ
Во продавницата.

【ГОЛЕМИНА】1/4" (F) диск алатки за да 1/2" (M) се вози штекерите (подножјата). 【CR-V ЧЕЛИК】Направени од топлина третираат хром vanadium челик со хром финиш за дополнителна издржливост и отпорни на корозија. 【БЕЗБЕДНА се ОДРЖИ НА СОКЕТИ】Chamfered завршува и пролет-натоварени топката аретир обезбедува безбедна се држат за приклучоци и ги спречува намалувањето. 【ПРАКТИЧНИ】Аретир рецки во вози завршува костец на ratchets и екстензии што го прави совршено се вклопуваат за секој индустриски, механичар, или градежни работи. 【RADIUSED АГЛИТЕ】Radiused аглите внатре се вози се избегне стресот концентрации кои можат да предизвикаат пукање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите