.

.

Capri Алатки 3-0616 Долго 1/4-Инчен Хексадецимален Малку Грло, 3/8-Инчен Диск, SAE

Capri Алатки 3-0616 Долго 1/4-Инчен Хексадецимален Малку Грло, 3/8-Инчен Диск, SAE

DEN 225.60

Износ
Во продавницата.

Направени за најсложените професионалци, секој од нашите малку sockets е направен од сопствени фалсификувани премиум челик кои биле подложени на комерцијален топлина лекување и токму машински да се изврши во најтешките ситуации.Премиум S2 кован челик делови се исклучително силни и издржливи.Овие S2 челик битови издржи висок вртежен момент и не пресврт, заштита и малку и fastener.Chamfered крајот да се обезбеди непречено одговара на сврзувачки елементи.Премиум Хром Vanadium челик sockets обложено со нашите Smart Krome заштитна позлата се издржливи и отпорни на корозија.Еден 3/8 во.вози, долго во 1/4.хексадецимален малку штекер (2-3/4 во.долго малку).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите