.

.

Wera - 5003642001 Zyklop 8796 SC Проширување, Плоштад вози 1/2 x 125mm Продолжување

Wera - 5003642001 Zyklop 8796 SC Проширување, Плоштад вози 1/2 x 125mm Продолжување

DEN 384.00

Износ
Во продавницата.

Карактеристики на freewheel ракав и квадрат диск, 1/2" x 125mm проширување.Топката заклучување има додатоци и приклучоци безбедно, за сигурна работа.Ослободување дури и може да се користи во 90 степени агол.Сите Zyklop екстензии имаат спин sleeve кој ви овозможува да се брзина се стегне и се олабави брзо и ефикасно.Карактеристики флексибилни lock систем за постојана interlocking или брзите промени на додатоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите