.

.

X-DREE Спирален Ритам Две Flute High Speed Челик Машина Крајот Мелница 15mm x 16mm(Ranura helicoidal де dos ranuras Cuchilla де acero де алта velocidad Крајот Мелница 15mm x 16mm

X-DREE Спирален Ритам Две Flute High Speed Челик Машина Крајот Мелница 15mm x 16mm(Ranura helicoidal де dos

DEN 325.92

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Крајот Мелница;Дизајн : 2 Flute.Материјал : ХСС;Сечење Дијаметар : 15mm/ 0.6".Сечење на Длабочина : 40mm/ 1.6";ударна дупка со Дијаметар : 16mm/ 0.263".Вкупна Должина : 95mm/ 3.7";Боја : Сива(Longitud вкупно : 95mm / 3.7' '; Боја : Gris.Net Тежина : 105g;Пакет Содржина : 1 x Директно ударна дупка Крајот Мелница(Peso neto : 105 g; Contenido del paquete : 1 x molino де extremo де vástago recto.Спирален Ритам Две Flute High Speed Челик Машина Крајот Мелница 15mm x 16mm2 флејта, груба заби, директно ударна дупка, длабока спирален ритам.Користи широко во мелење машини или за алатни машини за мелничката чекори, вдлабнатини, вертикална рамнина површини, итн.Опис на Spanish Ranura helicoidal де dos ranuras Cuchilla де acero де алта velocidad Крајот Мелница 15mm x 16mm Nombre del producto : Крајот Мелница; Diseño : 2 Flauta Material : ХСС; Diámetro де corte : 15mm / 0.6' 'Profundidad де corte : 40 mm / 1.6' '; Diámetro del vástago : 16 mm / 0.263' 'Longitud вкупно : 95mm / 3.7' '; Боја : Gris Peso neto : 105 g; Contenido del paquete : 1 x molino де extremo де vástago recto.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите