.

.

X-DREE Спирален Ритам Две Flute High Speed Челик Машина Крајот Мелница 8мм х 8мм(Ranura helicoidal де dos ranuras Cuchilla де acero де алта velocidad Крајот Мелница 8 mm x 8 mm

X-DREE Спирален Ритам Две Flute High Speed Челик Машина Крајот Мелница 8мм х 8мм(Ranura helicoidal де dos ranuras

DEN 191.28

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Крајот Мелница;Дизајн : 2 Flute.Материјал : ХСС;Сечење Дијаметар : 8mm/ 0.3".Сечење на Длабочина : 23mm/ 0.9";ударна дупка со Дијаметар : 8mm/ 0.3".Вкупна Должина : 65mm/ 2.5";Боја : Сребро на Ѕвонење(Longitud вкупно : 65 mm / 2.5' '; Боја : Tono plateado.Net Тежина : 18g;Пакет Содржина : 1 x Директно ударна дупка Крајот Мелница(Peso neto : 18 g; Contenido del paquete : 1 x Molino де extremo де vástago recto.Спирален Ритам Две Flute High Speed Челик Машина Крајот Мелница 8мм х 8mm2 флејта, груба заби, директно ударна дупка, длабока спирален ритам.Користи широко во мелење машини или за алатни машини за мелничката чекори, вдлабнатини, вертикална рамнина површини, итн.Опис на Spanish Ranura helicoidal де dos ranuras Cuchilla де acero де алта velocidad Крајот Мелница 8 mm x 8 mm Nombre del producto : Крајот Мелница; Diseño : 2 Flauta Material : ХСС; Diámetro де corte : 8mm / 0.3' 'Profundidad де corte : 23 мм / 0.9' '; Diámetro del vástago : 8 mm / 0.3' 'Longitud вкупно : 65 mm / 2.5' '; Боја : Tono plateado Peso neto : 18 g; Contenido del paquete : 1 x Molino де extremo де vástago recto.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите