.

.

Aexit 3мм x Крајот Мелници 6mm х 8мм х 52mm 4 Флејта ХСС-АЛ Крајот Мелење Мелница Плоштадот Носот Крајот Мелници Машина Алатка

Aexit 3мм x Крајот Мелници 6mm х 8мм х 52mm 4 Флејта ХСС-АЛ Крајот Мелење Мелница Плоштадот Носот Крајот Мелници

DEN 2028.00

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Крајот Мелници Машина;Материјал : ХСС-AL.Боја : Сива;Сечење Дијаметар : 3мм / 0.1".Сечење на Длабочина : 8mm / 0.3";месо тело со Дијаметар : 6mm / 0.2".Вкупна Должина : 52mm / 2";Тежина : 12g.Пакет Содржина : 1 x Крајот Мелници Машина.Опис : Карактеристики со директно месо тело, 4 флејта, ХСС и алуминиумски материјал, 0.1" сечење дијаметар, 0.2" месо тело со дијаметар, 2" вкупна должина дизајн.Тоа е точно алатка за груба miling, може да се користи за да се вежба во работа, парче за slotting.На крајот мелница машина е широко се користат за обработка на јаглероден челик, од леано железо, не обоени материјали.Доаѓа со пластични мала кутија за одржување на добро и удобно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите