.

.

Хавајски Комбинација од Алое Вера Ладење Гел 4 Pack 8 мл. Секој

Хавајски Комбинација од Алое Вера Ладење Гел 4 Pack 8 мл. Секој

DEN 1055.76

Износ
Во продавницата.

4 Шишиња 8 мл.секоја од нив.Хавајски Комбинација од Алое Вера инстант ладење гел е комбинација на природни Хавајски растенија и ментол создаден за да обезбеди непосредна болка за sunburns, апарати за изгореници, желе риба убоди, каснувања од инсекти и други кожни иритации.Брзо дејство на олеснување што е навистина уникатна да Хавајски Острови!.Хавајски Комбинација од Алое Вера инстант ладење гел е комбинација на природни Хавајски растенија и ментол создаден за да обезбеди непосредна болка за sunburns, апарати за изгореници, желе риба убоди, каснувања од инсекти и други кожни иритации.Брзо дејство на олеснување што е навистина уникатна да Хавајски Острови! 8 Течност Унца (237 Milliliter) Шише.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите