.

.

BLUESEAGULL Мажите Платно Веб Појас Воена Ремен за Мажи со Пивско Шише Настроената се Сечат за да одговараат До Половината 42

BLUESEAGULL Мажите Платно Веб Појас Воена Ремен за Мажи со Пивско Шише Настроената се Сечат за да одговараат

DEN 2299.20

Износ
Во продавницата.

Платно.Менгеме затворање.Суво Чистење Само.Причинско-Стил : Класичен појас за mens и жените.Можете да се потпираат на за секоја прилика, погодна за секојдневно носење, работа во униформи, на отворено спорт, скијање, сноубординг, и голф.Прилагодлив : Овој веб појас е пренослив и ви овозможува да ја подесите ремени за било која големина сакате.Можете исто така да изберете 2 пакети појаси за да одговара на различни стилови на облека.Тока : Флип-Топ Тока одржува тесни панталони и останува да се обезбеди.Црна мат финиш го прави да изгледа повеќе каузална.Пиво настроената на назад ви даде друг уживање во животот.Материјал : Полесни и помек од друга воена платно веб ремени, флексибилни, цврсти и издржливи, пот апсорпција и сува брзо.Продажбата на Услугата : има за Цел да обезбеди квалитет на производите и интимни услуга, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, дури и на одмор.Ако имате било какви проблеми или прашања, ние секогаш ќе биде тука.Се чувствуваат слободни да се купи. 1.Едноставно unclip веб појас од тока, се сече на правото должина со ножици, а заврши со малку топлина од полесни. 2. На метал тока е цврст и издржлив, тоа нема да се лизга или носат надвор лесно, само притиснете го тоа нежно за да го поправи тоа. 4. Памук и polyster се користат како материјали и се исткаени со прецизност да се осигура дека тие се меки и дише додека не е лесно да се деформирани. 4. Нема потреба да стиска дупки во ткаени појас, погоден и без мака, силна еластичност, не е лесно да се затихвам.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите