.

.

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Еластичен Појас 1950-тите 3 Инчен Широк Еластични Ленти

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Еластичен Појас 1950-тите 3 Инчен Широк Еластични Ленти

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

70% Полиестер, 30% Spandex.Материјал : Еластична Бенд(70%Полиестер+30%Spandex)+СТП Кожа.Појас Ширина : 7.5 cm/3.0 инчен.Моден Класичен тока за прицврстување на кои е лесно да се носат и се отстранат;Четири дупки за да ја прилагодите појас должина за најдобро одговара.Повод : Ова слаби водат ремени обликуваат половината, погоден за вашиот било секојдневно се погледне во секој сезони.Добар натпревар за блуза, фустан, здолниште, фармерки или џемпер.Направи вашата облека изгледа единствен и елегантен.НАПОМЕНА : Пред да нарачате, ве молиме внимателно да ги прочитате на ЛЕВО Големина на Табелата Слика (Не големината на табелата).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите