.

.

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Еластичен Појас 1950-тите 3 Инчен Широк Еластични Ленти

БЛАГОДАТТА KARIN Жените Еластичен Појас 1950-тите 3 Инчен Широк Еластични Ленти

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

70% Полиестер, 30% Spandex.Материјал : Еластична Бенд(70%Полиестер+30%Spandex)+СТП Кожа.Појас Ширина : 7.5 cm/3.0 инчен.Моден Класичен тока за прицврстување на кои е лесно да се носат и се отстранат;Четири дупки за да ја прилагодите појас должина за најдобро одговара.Повод : Ова слаби водат ремени обликуваат половината, погоден за вашиот било секојдневно се погледне во секој сезони.Добар натпревар за блуза, фустан, здолниште, фармерки или џемпер.Направи вашата облека изгледа единствен и елегантен.НАПОМЕНА : Пред да нарачате, ве молиме внимателно да ги прочитате на ЛЕВО Големина на Табелата Слика (Не големината на табелата).Две Стилови : .Ширина : 7.5 cm/3.0 инчен(Тока Димензии : 10.5*6.2 cm/ 4.13*2.44 инчен).Ширина : 5cm/1.97 инчен(Тока Димензии : 7.0*5.0 cm/ 2.76*1.96 инчен).Појас Големина : .SОдговара Половината Големина 26.5-32. М-Одговара Половината Големина 29.5-35. LОдговара Половината Големина 33.0-40. XL-Одговара Половината Големина 37.0-46. 2 XLОдговара Половината Големина 41.5-50. 3 XLОдговара Половината Големина 46.0-56. 4 XLОдговара Половината Големина 51.0-63. Оваа убава и модерно појас е сигурно да се дополнуваат било облека и е совршен прилог на секоја гардероба!Совршено одговараат за различни блузи, панталони, и фустани.Може да се користи во четири годишни времиња!Најдобрите подароци за член на семејството, ќерка, мајка, било од лице што сакам за Божиќ, Денот на Благодарноста, Роденден, Годишнина, Матура, Честитка, Мајки Ден и така натаму!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите