.

.

JUSTTOP 2-Pack Автомобил Метал Јазик, Универзал за Повеќето Возило-Црна и Бела Plaid

JUSTTOP 2-Pack Автомобил Метал Јазик, Универзал за Повеќето Возило-Црна и Бела Plaid

DEN 143.76

Износ
Во продавницата.

Широко се Користи : Компатибилен со 95% на модели на автомобили на пазарот, како на пример автомобили, камиони, и спортски автомобили.Високо Квалитетен Материјал : Тоа е изработен од легура, удобно да го допрам, исклучителна изработка, силен, многу издржливи и безбедни за употреба.Анти- 'рѓа : ' Рѓа-доказ и носат-отпорни.Купите со Доверба : Било прашања или прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш сме тука да ги задоволи сите вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите