.

.

Мини Режа Џек Табела Лабораторија Ножици Лифт Платформата За Наука Лабораториски Експеримент

Мини Режа Џек Табела Лабораторија Ножици Лифт Платформата За Наука Лабораториски Експеримент

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Протезата е направен од висок квалитет на алуминиум, здрав и може да се носат потешки мерните инструменти.Протезата е направен од висок квалитет на алуминиум, здрав и може да се носат потешки мерните инструменти.Многу погодна како алатка за помошни мерења.Лесен за користење, може да се прилагоди на висината на стојат од страна според вашите потреби.Производот е погоден за сите типови на ниво, кат мерка алатка, или други лабораториска опрема.Тоа можат да бидат прилагодливи во 90mm висина опсег, кој е многу лесен за употреба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите