.

.

Големата Точка на Среќа Лажичка До Забава - сладолед - во Облик Пополнете ги Покани - Sprinkles Партија Покана Картички со Коверти - Сет на 12

Големата Точка на Среќа Лажичка До Забава - сладолед - во Облик Пополнете ги Покани - Sprinkles Партија Покана

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Вклучени коверти мерка за 5 инчи од 7 инчи.Таа почна со шиење карактер маскирани крпи за нејзините пријатели бебе туш подароци.Покани Мерка 5" x 7".Уште во 1999 година, Sherri (основач), беше stay-at-home мајка со страст за создавање на екстра-специјален работи за луѓето околу неа.Сладолед тема е одлична за sprinkles партија.Направен Во САД.Сладолед конус на партијата покани ГОЛЕМИНА од 5 инчи од 7 инчи.Лажичка До Забава - сладолед да се Пополни Во Празно Покана Сет ВКЛУЧУВА 12 сладолед конус покани и 12 премиум бела пликови.Лажичка До Забава - сладолед пополнете ги покани се совршени за било кој настан. 12 Пополни Во Празно Партија Покани.НАПРАВЕНИ ВО САД : Лажичка До Забава - сладолед - Sprinkles Партија Поканите се произведен и дизајниран во нашата Висконсин објект со користење на материјали кои се Направени во САД.Печатени на Тешки Карта на Акции Хартија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите