.

.

Custom - Индиска Партија Покана Картички Set - Сет на 25, Персоналните Партија Покана (Покана + Плик)

Custom - Индиска Партија Покана Картички Set - Сет на 25, Персоналните Партија Покана (Покана + Плик)

DEN 954.00

Износ
Во продавницата.

ПОКАНА САМО : 25 покани.ПОКАНА + ПЛИК : 25 покани, 25 покана пликови.ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Форми е достапен на исходот.Шарм вашето семејство и пријатели со овој убаво дизајниран Партија Покана, со одлична детален дизајн и премиум квалитет карта на акции.На производи се продаваат во пакети од 25 со два изборни поставува вклучува 25 покани и 25 бела О7 коверти ♦ СПЕЦИФИКАЦИИ : ♦ - ПОКАНА САМО : 25 покани без пликови - ПОКАНА + ПЛИК : 25 покани & 25 коверти - ХАРТИЈА и ПЕЧАТЕЊЕ КВАЛИТЕТ : 100lb - Бела Мат со одлична печати јасност, детали и боја - 100% Рециклираат & рачно изработени Дизајнирани & Направени во Канада ♦ ДИМЕНЗИИ ♦ Покана : 7 x 5 во Плик со големина : О7 - 5.25 во x 7.25 во ♦ ПРОЦЕС & ДЕТАЛИ ♦ - ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Форма се достапни на исходот. - ДОКАЗИ : Ќе трае околу 1-2 дена - ОДОБРЕНИЈА : Ние бараме вашето одобрување пред да го испратите вашиот картички за печатење.Ве молиме бидете сигурни да проверите правопис или се.Artsyly нема да бидат одговорни за било каква правописни грешки на отпечатоци - ПРЕВОЗОТ : САД : USPS КАНАДА : Канада Пост - ПОЛИТИКА : не се враќа, или размена на сопствени објекти.Контактирајте со нас ПОБРЗО за било какви прашања или проблеми - ПРАШАЊА?Контакт Artsyly : Кликнете на продава од Artsyly (подолу се Купи Сега копче) > постави прашање.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите