.

.

50 Пополни во Бебе Туш Покани, 25 Книги За Бебе Туш Барање Картички, Посипете ги Поканите за Момчето, Донесе Книга, Наместо На Некоја Картичка, Бебе Туш Покана Внесува ?

50 Пополни во Бебе Туш Покани, 25 Книги За Бебе Туш Барање Картички, Посипете ги Поканите за Момчето, Донесе

DEN 737.52

Износ
Во продавницата.

Ако Сакате Гости да Се Возбудувам за вашето Бебе Туш, овие сини слон бебе туш покани за момче беа направени за вас; додека други бебе туш покана картички се направени во странство на мало хартија, нашиов се направени во САД на висок квалитет cardstock.5x2 бебе книга барање картички на премиум cardstock; акварел бебе туш инсерти за книги во покани побара гости да ве молиме да донесе книга наместо на картичка, значи бебето туш подароци остави трајни спомени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите