.

.

Органски Polenta 1lb од Hatton Ридот Органски

Органски Polenta 1lb од Hatton Ридот Органски

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

ЧИСТА & ПРЕМИУМ ПРОИЗВОД : Hatton Ридот Органски е polenta се одгледува во италијанското сонце, каде што е сушени и мелени да се печат во својата свежа, резиме вкус.Произведени до највисоките стандарди за.Повторно запечатува кеса за да се обезбеди континуиран свежина.УВЕРЕНИЕ USDA ОРГАНСКИ.Големина На : 1 Фунта.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите