.

.

Нордиските коса топчиња памук јаже ткаени Складирање Кошеви, Едноставна Памучна Десктоп остатоци кутија за складирање, Чување Играчка Козметика - Мачка Кошница - Д

Нордиските коса топчиња памук јаже ткаени Складирање Кошеви, Едноставна Памучна Десктоп остатоци кутија за

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

Мала кошница со Tassels , рачно изработени од памук, јажиња, добра изработка.Мали складирање кошница, добар за одржување на мало бебе играчки, па тие не се само полагање на сите над вашата дневна соба, прави сè изгледа почисто.Мали ткаени кошница, голема, мала кошница, едноставен и елегантен, функционира совршено да се стави вашето куче или мачка играчки во.Мали декоративни кошница сетови, совршен подарок за пријателите, семејството на родендени, свадби, Божиќ, Денот на Благодарноста, денот на Вљубените или било кој друг подарок-давајќи им прилика.Мали складирање кошница, нуди многу простор за помали разно предмети премногу, како што се ќебиња, пешкири, играчки, книги и така натаму, да ги задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти, тоа е исто така една симпатична дома декор.Најпознатите Разноврсна Мали Гнездење Кошници со Толку Многу го Користи!Дали сте чувство поплави и обземен додека гледа во толку многу различни нешта поставени околу вашиот дом сите над местото?Не сте сами.Нередот може да има негативно влијание врз менталната благосостојба и може да придонесе за вознемиреност и стрес.Но благодарение на нашата практична и разноврсна фати-сите складирање кошеви, сега може да се каже good-bye да стресни хаос.Нашите сет од 2 здрав & око-фаќање на гнездење фати-сите складирање кошеви е подготвена да организира широк спектар на мали апарати за домаќинство essentials и да ја задржите вашите фиоки, полици, dressers, и плакари убаво и уредно!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите