.

.

Yifely Шарени Ленти Tabletop Заштита на Хартија Нордиските Стил самолепливи Полица Лагер Шкафче Налепница 17.7 Инчен од 9.8 Нозе

Yifely Шарени Ленти Tabletop Заштита на Хартија Нордиските Стил самолепливи Полица Лагер Шкафче Налепница 17.7

DEN 475.20

Износ
Во продавницата.

Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.Бидејќи од ПВЦ материјал, може да се стави тоа во таквите место да се отстрани винил мирис.ЛЕСНО МЕРКА : Еден предмет мерки за 17. Набори и воздушни меурчиња може да се отстрани со примена на светлина притисок од центарот на рабовите.Тоа е најдобро да се применуваат на собна температура.Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само.8 долги нозе.Широк : 45cm Length : 3 MPlease овозможи 3~7cm отстапување како што прирачник за сечење.Ве МОЛИМЕ да се ЗАБЕЛЕЖИ : Ако купите два предмети или повеќе, нашите internaitonal склад ќе пакет за сите елементи заедно во ЕДЕН континуиран тек.Со другата рака, од центарот до рабовите.Упатство За Употреба : 1.Исечете го филмот во право големина, оставајќи околу 5cm екстра преклопување на сите рабови е beter.Овој мулти-цел фиока за хартија може да се заштити мебел од влага и нечистотија ефикасно.FRESHEN ВАШИОТ ПРОСТОР : Оваа полица лагер дава никакви предмети многу повеќе од привлечен изглед и е идеален за луѓе кои не сакаат да се инвестира многу пари, но надградба на стариот мебел во лесен и брз начин.А симпатична мебел и додатоци за вашата дневна дома живот. Тоа може да биде поставен на било каква мазна, чиста и сува површина како полица, табла, дрво кабинет,фиока,ѕидови,прозорци,стаклени и така натаму.Оваа фиока лагер е лесно да се намали и да се применуваат со мерка-и-намалување на мрежа за поддршка на хартија.Но Америка склад уште испрати одделни се тркалаат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите