.

.

DAUERHAFT Полнење преку USB Кабел Моќ Кабел Кабелот за Полнење Рационализација Дизајн 4PCS Сигурност Излезна Стабилност USB Полнач за Лесни,за 3DS/2Ds,за Ndsl/Нова

DAUERHAFT Полнење преку USB Кабел Моќ Кабел Кабелот за Полнење Рационализација Дизајн 4PCS Сигурност Излезна

DEN 408.00

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со за 3 DS/NDSL/NEW/2 DS.Излезна стабилност, сигурност.Мали и рационализација дизајн за лесна за носење.Употреба на квалитетот на животната средина заштита на материјалот, мекост е добро, се чувствуваат силна.Истовремено полнење и да игра во исто време, кабел им овозможува продолжение игра.Ова е совршен полнење кабел кога ќе се работи, возење, патување или дома.Тоа е многу лесни, преносливи, и убава, мека АБС материјал, лесно да се носат.Тоа ќе ви даде совршен искуство во полните вашиот за Nintendo уреди.Функција : 1. Употреба на квалитетот на животната средина заштита на материјалот, мекост е добро, се чувствуваат силна.2. Мали и рационализација дизајн за лесна за носење.3. Компатибилен со за 3 DS/NDSL/NEW/2 DS.4. Излезна стабилност, сигурност.5. Истовремено полнење и да игра во исто време, кабел им овозможува продолжение игра.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : ABSColor : Black Size : Прибл. 1 m Опсег на Примена : За 3 DS/NDSL/NEW/2 DSWeight : Прибл. 72 g Package Листа : 1 * Аудио Cable Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите