.

.

143 за Xbox 360 Контролер Батеријата Пак,Батерија на Пакет 4800mah Замена на Батеријата Пак,за Xbox 360 се Справи со

143 за Xbox 360 Контролер Батеријата Пак,Батерија на Пакет 4800mah Замена на Батеријата Пак,за Xbox 360 се

DEN 276.00

Износ
Во продавницата.

4800 m Ah батерија пакет контролер за полнење пакет за XBOX 360. Може да се користи за полнење да се појави за XBOX 360 страна на полнење кабел.Резервна батерија за XBOX 360 контролер за време на игрите.Доаѓа со полнење преку USB-кабел и полнење база за лесно ракување.Таа е направена од високо квалитетни материјали кои се издржливи и сигурни.Карактеристики : 1.4800 m Ah батерија пакет контролер за полнење пакет за XBOX 360.2.Може да се користи за полнење да се појави за XBOX 360 страна на полнење кабел.3.Резервна батерија за XBOX 360 контролер за време на игрите.4.Таа е направена од високо квалитетни материјали кои се издржливи и сигурни.5.Доаѓа со полнење преку USB-кабел и полнење база за лесно ракување.Спецификации : Предмет : battery Material : ABSBattery капацитет : 4800m AHApplication : За XBOX 360 handle Game машина додатоци тип : игра машина battery Cable должина : Околу 1,5 MWeight : Прибл 215g/7.6 oz Battery Големина : Прибл 5.6 * 3.5 * 1.7 cm/2.2 * 1.4 * 0.7 инч (L * W * H)Пакет листа : 1 * Батеријата Pack1 * Полнење Cable1 * Полнење Base Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите