.

.

LZQDM 5-во-1 Брз Безжичен Полнење Полнење преку USB, Ноќ Осветлување, Мулти-Функција на Мобилен Телефон Безжичен Полнач (Боја : Б)

LZQDM 5-во-1 Брз Безжичен Полнење Полнење преку USB, Ноќ Осветлување, Мулти-Функција на Мобилен Телефон Безжичен

DEN 16006.08

Износ
Во продавницата.

Креативни безжична Ноќ светла + полнење, со што се потенцира вашиот домот темперамент。(Само продаде безжичен полнач биро светилки, не вклучувајќи и други).Продолжи брзо Поддршка мобилен телефон 10 W Побрзо брзина, високо конверзија го оценувате 10 W брзо полнење е доволно сила.Бела светлина/топло светло/топло бела светлина,мека светлина не му наштети на очите。.Поддршка Чи безжични полнење може да се стави долу и се наплаќаат。.Брзо полнење бавно живот Тоа е полнач.Тоа е мала светилка。.Креативни безжична Ноќ светла + полнење, со што се потенцира вашиот домот темперамент。Продолжи брзо Поддршка мобилен телефон 10 W Побрзо брзина, високо конверзија го оценувате 10 W брзо полнење е доволно сила.Бела светлина/топло светло/топло бела светлина,мека светлина не му наштети на очите。Поддршка Чи безжични полнење може да се стави долу и се наплаќаат。Брзо полнење бавно живот Тоа е полнач.Тоа е мала светилка。Интелигентни фиксна frequencyautomatic recognition Intelligent појавување на уред за автоматска идентификација и charging Mutual noninterference。Тип - C текст Двојно USB излез Премногу опрема?Може да линија за да usel Широко usedcurrent е побрз и постабилен。Отворете топло живот Мала маса светилка може да се користи сам, лесен и брз。White/black/pink Input voltagelcurrent : 5 V-2 ASPECIFICATIONS Поддршка Ql безжична charging Output моќ : 10 Wown USB cable Home & Кујна / Осветлување & Таванот Фанови / Светилки & Нијанси / Табела Светилки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите