.

.

Безжичен Полнач за Телефон Носителот 5v-2a

Безжичен Полнач за Телефон Носителот 5v-2a

DEN 645.60

Износ
Во продавницата.

1.67 2.Излез : 5 V-1А, 9 V-1.1 3.Работна Фреквенција : 110-205 KHZ 4.Пренос на Далечина : 5-8мм 5.Конверзија Ефикасност : 82% Макс 6.Големина : 150*77.9*19mm 7.Боја : Црна 8.Заштита Метод : во Текот Температура, Софтвер / Хардвер Двојна во Текот Тековната Заштита, FOD Функција, DPL Функција, Подобрени Vertex Исклучување Функција , Користејќи го посветена на високо-моќ ниско-загуба MOSFET и MOSFET возачот , со Користење на ултра-ниска Rds (НА) MOSFET.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите