.

.

Го прилагодите Вашиот Грабне Половината Тренер Wrap | Чудо Стомак Заврши Пот Тренингот Појас Половината Тример за Жените XXL и НАГОРЕ | Стомакот Тело Shaper Компресија За?

Го прилагодите Вашиот Грабне Половината Тренер Wrap | Чудо Стомак Заврши Пот Тренингот Појас Половината Тример

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Тело shaper е направен на удобно и дише материјал, кој има силна завиткување сопственост и може цврсто да ја израмните стомакот и мазна назад ролни, исто Така, Таа е дебела доволно за да се произведе топлина и да согорува масти.Што ќе се намали фустан или панталона големини по носењето на стомакот заврши додека вежбате.РАЗНОВРСНА : Го прилагодите вашиот грабне завој заврши Половината shapewear помага израмните стомакот, намалување на половината, поддршка на вашите врати, подобрување на држењето на телото и помага со појава на постпартална обновување.Се прилагодува и се водат, дисперзија на притисокот кој го прави заврши повеќе удобен и ефективен начин.Носи оваа половината тренер додека вежбате, ќе ви даде повеќе пот од вообичаеното, ќе го зајакнат вашиот јадро, стабилизира целото тело.ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАВРШИ : Една големина одговара на повеќето.Нашите заврши ви овозможува да грабне вашиот половината според вашето ниво на удобност, може да се носи под вашиот фустан и тоа е лесна и многу удобно.МНОГУ ЕЛАСТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен со удобно & прилагодливи & еластичен премиум ткаенина. 5 метри долг и 4.92 инчи широка Стомак Заврши Помага да се избалансираат сите наши вишокот на масти, и исто така може да спречи испакнати.Тоа ќе направи да се пот повеќе време на вежбање, што резултира во побрз и повеќе ефективни вежби.НЕГА : Рака мие само, се исуши со виси во кул место.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите