.

.

Половината Тренер Појас Краток Торзото Половината Тример Појас Стомак Контрола Заврши Shapewear Прилагодливи Спорт Girdle Плус Големина

Половината Тренер Појас Краток Торзото Половината Тример Појас Стомак Контрола Заврши Shapewear Прилагодливи

DEN 568.32

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 20%Латекс+80%Најлон.Увезени.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само. 3 ПОЛОВИНАТА РЕМЕНИ ДИЗАЈН - На предната страна на половината тренер корсет се користи за дизајн на 3 половината појаси.3 половината појаси можат да бидат затворени независно од Кука т изберете во зависност од големината на вашата друга облека.На пример, вашиот половината турнеја е 25.4 инчи, ве молиме изберете XS.КАРАКТЕРИСТИКИ : . 2 парчиња од половината ремени е во внатрешен слој, 1 парче е на надворешниот слој.Три слоеви со Hookt изберете во зависност од големината на вашата друга облека.На пример, вашиот половината турнеја е 25.4 инчи, ве молиме изберете XS.АПЛИКАЦИЈА.Половината тример компресија појас може да се носат во следните сцени, фитнес, канцелариски работи, кревање, шопинг, трчање, јога, сауна, постпартален поправка, и така натаму.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите