.

.

E-NingER Поп Fidget Сензорни Играчка во Собата, Притисни Меур Никнуваат Тоа Силиконски Игра Играчка Анксиозност, Стрес Знаците Аутизам Материјали за Учење Подарок за Дец?

E-NingER Поп Fidget Сензорни Играчка во Собата, Притисни Меур Никнуваат Тоа Силиконски Игра Играчка Анксиозност,

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Одлична играчка за ослободување на стресот и враќање на фокус : во Овој поп меур fidget е голем уредни сензорни алатка за да го намалите стресот и да ја задржите вашиот мозок се скрши.Тоа ќе обезбеди сензорни интеракција и помогне да се врати расположението.Возбудливи бои, трајни и обновливи : Овој pop-пакет дојде во возбудлива виножито боја, прекрасен за ослободување на стрес.5" круг во големина и направени од храна одделение силиконски материјал со одлична изработка.Материјалот е мек и лесно да се чува чист.Бескрајно обновливи и перат.Секој може да игра било каде : Овој pop-снопови одговара за години, девојки, момчиња, тинејџерите и возрасните, постарите, итн.Тоа може да се игра сам или со другите.Можете да го играат во училница, автомобил, возило, camper, патување, долгиот пат патување, на базен, во вашиот дом, итн.Лесен за користење : Само притиснете на глувчето меурчиња надолу и тие се направи мала пукање звук како некој да пукаат нивните стави на запалената.Без многу врева го направи и нема да го одвлекува вниманието на другите.Потоа флип над неа и да почне повторно.Преносни совршен подарок : Овој pop-fidget играчка е совршен подарок за децата.Тоа не само што може да го намалите стресот, но исто така се обучуваат децата основни математички знаења.Тоа е погодно да се носат кога патуваат, и ќе може да игра во автомобили, авиони, ресторани, кампување, училиштата и канцеларии насекаде.Може да се употребуваат и исчистени.Боја : Светло-сина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите