.

.

Играчка Складирање Кутија Зелена Жолта Желки Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна Организација,Голем 19.3x11.8x15.9 во

Играчка Складирање Кутија Зелена Жолта Желки Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна

DEN 767.52

Износ
Во продавницата.

Совршена декорација : Овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои,идеален за расадници,домашни канцеларии,занает соби,додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.Димензии : 19.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Тежина : 650g.Совршена декорација : овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои, идеален за расадници, домашни канцеларии, занает соби, додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.9 во / 49x30x40.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите