.

.

Расклопна Перење Кошница 17inch Сончоглед Ливчиња Фарма Самостојна Перење Забавува со Рачки Браун Позадина Drawstring Складирање Кошница за Облека, Играчки Спалната соба

Расклопна Перење Кошница 17inch Сончоглед Ливчиња Фарма Самостојна Перење Забавува со Рачки Браун Позадина

DEN 261.60

Износ
Во продавницата.

Лесен за употреба без инсталација.Идеален за колеџ домови, детска соба, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки, нови простории, бебе, спална соба, бања, ученичкиот дом на други места.Се погодни да бидат бебе забавува, перење кошница, расадник забавува, крпа кошница, складирање бин, дома организатор, бебе соба за складирање.Answer : ___________________________ NOTE : перење кошница може да резултира во стуткани во долги транзит.Расклопна Дизајн за Мулти Прилики : Перење забавува може да се користи како складирање организатор,да се одржи дневни потреби, како облека, играчки, крпи, книги, чорапи, итн.Расклопна Дизајн и Без Инсталација : Перење забавува обезбедува привлечни и лесни решение за многу складирање потреби.Мулти Бои&Мулти-Функционални : Ние имаме различни бои и дезени, за да се исполнат вашиот дом со стил.Голем Складирање Кошница : Tidying семејството облека и laundries или ставање далеку играчки не мора да биде скучна работа, само што треба е sunch пространа перење забавува.Прекрасен дом организатор како складирање корпа за играчки складирање и облека за складирање во спалната соба, бања, дневна соба.Водоотпорен Течење-доказ; Издржлив; Количка; Расклопна; Самостојна; Drawstring; Големи; Лесно чистење; Лесна за Носење.Не се чисти во машина за перење и фен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите