.

.

chensong Анти-Изберете Врата Заклучување на Вратата Цилиндар Заклучување Пристрасно 70mm 3 Клучеви Анти-Кражба Влезот Месинг AB Заклучување на Вратата Home Security Внатрешни ?

chensong Анти-Изберете Врата Заклучување на Вратата Цилиндар Заклучување Пристрасно 70mm 3 Клучеви Анти-Кражба

DEN 2085.60

Износ
Во продавницата.

Ова е големина (А)Сега мерка од центарот на одредување дупка за да на другата страна на цилиндар.Анти-pry, анти-завртки, анти-се повлече, анти-судир и анти-дупчење компоненти се дизајнирани да се спротивстави на познати методи за напад на врата заклучување цилиндри.Замена цилиндар со појачани челик основни и мулти-слој за одбрана решение за да се спречи насилно влегување на напади.Високо-квалитетна анти-крадење, анти-дупчење, и анти-судир заштита, нека ви седат назад и да се релаксираат, и вашиот дом е безбеден.Обезбеди копчињата за дополнителна безбедност и да помогне да се спречи истите да бидат копирани од страна на неовластени лица кои повремено може да пристапите до вашиот копчињата.Пакет се вклучени : 1 * Заклучување на Вратата Цилиндар ИЛИ 3 * Клучеви.Големина : 70*29mm How да се измери вашиот заклучување : Отстрани одредување завртка која се наоѓа на главната врата опрема само под .Над 30,000 клучни комбинации.Обезбедени од страна на дизајнот.За повеќе помош со мерење на вашите заклучување, ве молиме погледнете го графиконот во слики.На заклучување на вратата е погодна за сите вратата видови, вклучувајќи дрвени врати, метални врати, двор брави на вратите, француски врати и композитни врати.Ова треба да биде еднаков на (А) и (Б) додадена заедно.Тестирани 100,000 циклуси.Доаѓа со два одредување screws Tested да BSEN(1303 : 2005).6 pin цилиндар.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите