.

.

chensong Анти-Изберете Врата Заклучување на Вратата Цилиндар Заклучување Пристрасно 70mm 3 Клучеви Анти-Кражба Влезот Месинг AB Заклучување на Вратата Home Security Внатрешни ?

chensong Анти-Изберете Врата Заклучување на Вратата Цилиндар Заклучување Пристрасно 70mm 3 Клучеви Анти-Кражба

DEN 1449.60

Износ
Во продавницата.

Високо-квалитетна анти-крадење, анти-дупчење, и анти-судир заштита, нека ви седат назад и да се релаксираат, и вашиот дом е безбеден.6 pin цилиндар.Ова е големина (А)Сега мерка од центарот на одредување дупка за да на другата страна на цилиндар.Тестирани 100,000 циклуси.Над 30,000 клучни комбинации.Ова треба да биде еднаков на (А) и (Б) додадена заедно.Ве молиме имајте во предвид : ве Молиме мерка на големината на вашиот замена за заклучување пред purchasing Door Цилиндар Заклучување Пристрасно 70mm 3 Клучеви Анти-Кражба Влезот Месинг AB Заклучување на Вратата Home Security Внатрешни работи Спалната соба Заклучување Cylinder Comes со 3 копчиња.Големина : 70*29mm How да се измери вашиот заклучување : Отстрани одредување завртка која се наоѓа на главната врата опрема само под .Анти-pry, анти-завртки, анти-се повлече, анти-судир и анти-дупчење компоненти се дизајнирани да се спротивстави на познати методи за напад на врата заклучување цилиндри.На заклучување на вратата е погодна за сите вратата видови, вклучувајќи дрвени врати, метални врати, двор брави на вратите, француски врати и композитни врати.Стави клучот во бравата и ја претвори 25 степени во правец на стрелките на часовникот или анти насока на стрелките на часовникот.Обезбедени од страна на дизајнот.Земете владетел или лента мерка и мерка од центарот на одредување на завртката на надворешниот раб.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите