.

.

2 Пара Задник Зглоб ( од Врата Врата ) Челик Само Боја 75Mm 3 Инчен + Завртки

2 Пара Задник Зглоб ( од Врата Врата ) Челик Само Боја 75Mm 3 Инчен + Завртки

DEN 576.00

Износ
Во продавницата.

75 Mm Висока Ширина 50 Mm Во Отворена Позиција 1.5 Мм Дебел.вратата задник зглоб.шкафот вратата зглоб.Задник шарки најчесто се користи за различни апликации на врати, гејтс, фрла, и шкафот врати.Тие се достапни за фиксно pin или лабава pin.Завршува се обичен челик, цврсти месинг, месинг позлатен, цинк позлатен, полиран хром плоча, црна прав обложени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите