.

.

Xopzsiay Бебе Девојки Везени Империја Половината Крштевка Gown Крштевањето Фустан со Хаубата

Xopzsiay Бебе Девојки Везени Империја Половината Крштевка Gown Крштевањето Фустан со Хаубата

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

Патент затворање.Прекрасен елегантен флорални везени половината крштевка крштевањето Gown со слоеви на tulle под здолниште да им даде на полнотата.Целосно памук поставата за удобност одговара.Чипка Ремени во задниот изгледа убаво и да се направи тоа лесно да се добие бебе во и надвор.Направен од висок квалитет на polyster & памук во една згодна нијанса на боја на слонова коска.Одлично за специјална пригода, како што се Посветеност недела, Прв Причест, Крштевки, Крштевањето, свадба партија, празник партија, роденден, церемонија, уметничка фотографија итн. 30℃ Рака Мие, се Мијат одделно, хлор, Не ја собори сува, Железо ниска температура.Тоа е почетокот на новиот духовен живот за вашето дете.Обележете го прилика со еден од нашите супериорен квалитет девојки крштевка фустани.Секој од нашите исклучително детални крштевка наметки и крштението фустани е внимателно направена за да стане семејство преданија, наменети да бидат споделени од генерации на негува бебе девојки.Без оглед на нејзината возраст, ќе се најде на повеќето комплетен избор на крштевањето наметки за бебе и деца, кои се направени само со најдобрите квалитетни материјали, во избор на традиционална, современа, или на повик стилови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите