.

.

XJZHANG СПА Третман во Салонот за Убавина Масажа Табела Кревет Здолниште,Масажа Табела Лист Сетови, Масажа Табела Здолниште Поставите 4 Парчиња Убавина Кревет Покрие ?

XJZHANG СПА Третман во Салонот за Убавина Масажа Табела Кревет Здолниште,Масажа Табела Лист Сетови, Масажа

DEN 3311.76

Износ
Во продавницата.

Тоа е и повеќе траен отколку обичните материјали.Полна Боја Масажа Табела Здолниште Убавината на Лицето Кревет Постелнина Лен Valance Лист Покрие со Пад Bedskirt Карактеристики : ۞Здолниште кревет листови се направи вашиот спа соба професионално и уредно, обезбедување скриен простор за заштеда на енергија за вашето спа додатоци ۞мека масажа табела драпериите поклопецот е дизајниран со лицето дишење дупки и мобилен телефон странични џебови ۞На мека површина на масажа табела здолниште полиестер влакна дава дополнителна удобност за вашите клиенти ۞ без разлика Дали тоа е температура или сезона, табела здолништа ќе им овозможи на вашите клиенти секогаш да уживате во оваа удобно искуство Спецификација : Име на Производ : Кревет Покритие за Салон за Убавина Материјал : полиестер влакна Забелешка : 【1】Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3мм 【2】Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата боја пакетот вклучува : 1*кревет маска 1*ватенка маска 1*pillowcase 1*столица капак. 【Лицето остатокот дупка】На valance поклопецот на масажа табела е дизајниран со лицето дишење дупки и мобилен телефон странични џебови. 【Лесно да се чисти】Оваа убавина кревет поклопецот е машина перат, лесен за чистење, само фен, без пеглање или скапи средства за чистење такси, може да ниска температура сушење, машина за миење со ладна вода. 【Елегантен облик】На пријатни кавга дизајн на масажа чаршаф, со собрани возбудува на 3 страни од креветот, е класика, убава и издржливи, на ткаенина не се намали, не избледуваат, анти-навремено, и може да се прошири на услугата живот.Сите ваши масла, спа алатки и други често користени предмети можат да бидат скриени под маса здолниште.

Параметрите на производот

Product Name:
Bed Cover for Beauty Salon
Material:
polyester fiber
Note:
【1】Due to manual measurement, please allow an error of 1-3mm :
【2】Due to different display and lighting effects, the actual color may be slightly different from the picture color :
The package includes:
1*bed cover :
1*quilt cover :
1*pillowcase :
1*stool cover :

Им се допаѓа и на купувачите