.

.

Newmind 2PiecesRose Црвена/Сива Хавлиени Каучот Покрие Масажа, СПА Кревет Каучи Листови со Дупка

Newmind 2PiecesRose Црвена/Сива Хавлиени Каучот Покрие Масажа, СПА Кревет Каучи Листови со Дупка

DEN 520.80

Износ
Во продавницата.

* модел и едноставен дизајн обезбедува неочекуван настан. * Одлична виткање selvedge на состојба ја покажува совршена craftship и сигурен квалитет. * Убавината лист покрие маргина може да се прилагоди слободно, во согласност со реалните потреби. * Одличен квалитет towelling каучот покрива со лицето дупка. * Опремен со полиестер, тоа е многу меки, удобни и издржливи во употреба.Животна средина-пријателски материјал за да бидете здрави.Опис : - Одличен квалитет towelling каучот покрива со лицето дупка Опремен со полиестер, тоа е многу меки, удобни и издржливи во употреба.Животна средина-пријателски материјал за да бидете здрави. - шема и едноставен дизајн обезбедува неочекуван настан. - Одлична виткање selvedge на состојба ја покажува совршена craftship и сигурен квалитет. - Убавината на состојба покрие маргина може да се прилагоди слободно, во согласност со реалните потреби. - Тоа е погодно за перење или хемиско да се задржи здравствена состојба.Спецификација : - Материјал : Полиестер - Size : Прибл.80x190cm/ 35.43 x 74.80 инчен - Боја : Црвена Роза, Сива( 1 Piece за секоја боја)Пакетот Вклучува : 2 Piece Козметички кревет лист опфаќа ( само лист маска, кревет не вклучува)Забелешка : се Должи на светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите