.

.

DYNWAVE 200Pcs Сауна, Салон за Масажа Табела Лице Лулка Опфаќа потпирачи за глава ги Опфаќа Бела

DYNWAVE 200Pcs Сауна, Салон за Масажа Табела Лице Лулка Опфаќа потпирачи за глава ги Опфаќа Бела

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

200 Парчиња лице остатокот лулка покрива.Имајте клиенти безбедно и санитарни.Еднократна употреба,изолација на чисти и санитарни.Не-плетени Ткаенини, Дише, мека и кожата пријателски.За салон за убавина, масажа, салон за убавина, сауна, соба, hotel, патување и сл.Опис : - 200 Парчиња лице остатокот лулка покрива. - Еднократна употреба,изолација на чисти и санитарни. - За салон за убавина, масажа, салон за убавина, сауна, соба, hotel, патување и сл. - Ги клиенти безбедно и санитарни. - Не-плетени Ткаенини, Дише, мека и кожата пријателски.Спецификација : - Материјал : Не-Плетени Ткаенини - Единица Дијаметар : Прибл. 28cm/ 11.0 инчен - Количина : 200 Pcs Package Вклучува : 200 Парчиња Масажа Перница Covers Note : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите