.

.

КУЌАТА НА ПАРТИЈАТА - Фстаци Плоштадот Sequin Трепет Ѕид Позадина Панели (Пакување од 24), Сјајот Bling Фото Позадина Позадина за Роденден Украси, Годишнина, Свадба & Ангаж?

КУЌАТА НА ПАРТИЈАТА - Фстаци Плоштадот Sequin Трепет Ѕид Позадина Панели (Пакување од 24), Сјајот Bling Фото

DEN 3599.76

Износ
Во продавницата.

ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА : Овој висок квалитет трепет позадина може да се користи и во затворени простории или на отворено.СОВРШЕН ФОТО КАБИНА : Овој пакет на 24 плочки ви овозможува да се создаде совршена позадина за да се земе слики за било која партија, посебен настан или пригода.ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ : Нашата трепет панели се супер лесен за одржување и чистење.Тие се супер разноврсна и ќе одат и во која било поставка!Пробајте го ова за себе денес.ДОДАВА ДИМЕНЗИЈА НА БИЛО кој ЅИД : Тоа е совршен за вртење било досадна ѕид или површината во еден поспана пенливи постави.Во КУЌАТА НА ПАРТИЈА, ние само им понуди партија материјали кои минатата!.ЖИВЕАТ БЛЕСКАВА ЕФЕКТ : Нашата трепет позадина еднаш ќе се инсталира е живее и се движи со ветрот - давајќи им на вашите слики дополнителна слој од менито што се и дали ќе се спомене, тоа го прави за одлична Boomerangs!.Секој панел доаѓа пре-собрани, сите што треба да направите е да го конфигурирате вашиот форма и едноставно планината тоа секаде каде што сакате.ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ НА УПОТРЕБА : без разлика Дали сте поставување на sequin позадина за Роденден, Свадба, Булчински Туш или едноставно сакаат да додадете малку гламур во вашата домашна овие трепет ѕид панели се совршени за вас.Тоа може да се користи како фото кабина backdrops за повеќе настани, како што на 1-ви роденден момче украси, бебе момче родова открие, момче бебето тушеви и многу повеќе.Ние се гордееме со нудат совршено дизајнирани партија производи кои траат подолго и да се создаде совршен амбиент за сите ваши забавите потреби.За чистење, само употреба на влажна крпа со вода или светлина јадење-сапун за да ги избрише.Ако може да се замислуваме тоа, вие може да го направи тоа со нашите разноврсна панели!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите