.

.

Мадагаскар Постер Позадина Позадина Џунглата Safari Тема Партија Материјали Џунглата Авантура Фото Вратата Банер Позадина Деца Деца Партија Студио Фото Позадина Ре?

Мадагаскар Постер Позадина Позадина Џунглата Safari Тема Партија Материјали Џунглата Авантура Фото Вратата

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Оваа симпатична Мадагаскар позадина ја прави совршена позадина за вашиот деца' Мадагаскар-тематските партија!Секој би сакал ова!Би бил толку воодушевен ако може да сподели некои фотографии со нас.Оваа позадина е идеален за разни настани, како што бебето тушеви, свадби, училиште proms, партии, и празнување.Дали сте во потрага за посебен,дистинктивен партија украси?Светот на Мадагаскар : ★ На Мадагаскар партија оркестарот,она што ние специјално дизајнирани одговараат за вас.Можете да се тркалаат тоа цврсто во цилиндар(како хартија цевка)за 3 дена или повеќе.Со цел да се олесни транспорт и пакување,објектот ќе испрати укината,Така што резултира браздата.Оригиналниот Дизајн Мадагаскар Backdrop It е дигитален компјутер-печатени позадина и многу висока дефиниција. ☀Супер Вредност☀Ќе неверојатно декорирате вашиот крштевањето страна на многу ниска цена, но сепак овие фотографии ќе оставете ги вашите гости со толку голема и зачудувачки впечаток.☀Донесе Класиците Во Реалниот Живот☀Нашата симпатична Мадагаскар партија резерви ќе го направи секое дете се чувствуваат како ѕвезда !Нека вашето мало дете е бајката сонот. ☀ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА☀ние постојано се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со одлична услуга и квалитет на производите.Значи се што камера подготвени, и да преземат некои неверојатни снимки!Answer : ___________________________ Note : Пакет Содржина : 1x Фотографија backdrops/позадина Свила Крпа.Секој ќе го слави роденден и се одличен шут на Facebook,која ја напушти најдобрите спомени. ☀Големиот Хит На Партијата☀ Спомени може да исчезнат, но фотографии трае засекогаш.★ Се создаде фантастични партија атмосфера со нашите симпатична Мадагаскар партија сет кој ќе се донесе на вашето дете сон во реалност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите