.

.

Кејт 7x5ft Денот на Вљубените Backdrops за Фотографија Црвено Срце Дрво Позадина на Вљубените Фотографија Позадина

Кејт 7x5ft Денот на Вљубените Backdrops за Фотографија Црвено Срце Дрво Позадина на Вљубените Фотографија Позадина

DEN 768.00

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Големина : 7x5ft.Материјал : Оваа позадина е направен од висок квалитет на микрофибер, кој не е лесно да се брчки и згаснат, па тоа може да биде укината, пеглаат и употребуваат.Функција : Има џеб на врвот и лесно да се обеси.Позадина ткаенина е не-рефлективен вон-отсјај, не-навремено, лесна и реални, што овозможува фотографи да се пука подобро да се работи.Примена : Тоа е совршен за разни празници, партија украси, фотографија припадност, личен портрет photoshoot, банери, итн.Исто така за видео backdrops или DIY фото кабина, видео пука.Service : Ако имате било какви прашања во врска со нашите backdrops, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Ние, исто така може да нудат сопствени услуги за големина и модел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите