.

.

Riyidecor Свадба Цвеќиња Позадина Булчински Флорални Ѕид Фотографија Позадина Десерт Бела Зелена Зголеми Прием на Церемонијата 8Wx8H Нозе Декорација Ничија Страна Фото

Riyidecor Свадба Цвеќиња Позадина Булчински Флорални Ѕид Фотографија Позадина Десерт Бела Зелена Зголеми Прием

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Одржување : обновување На браздата метод е промовираме до цврсто со еден цилиндар и потоа само се чека од 2 до 4 дена. Она што се Вклучени : Фотографија винил платно(виткање) ,позадина стојат не е вклучена. Одржување : обновување На браздата метод е промовираме до цврсто со еден цилиндар и потоа само се чека од 2 до 4 дена. Дизајн : Свадба булчински Тема, флорални шема.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.54 LB Она што се Вклучени : Фотографија винил платно(виткање) ,позадина стојат не е вклучена.Оваа мода свадба фотографија позадина е толку модерна, со флорални шема.На брчките и браздата се речиси отстранет. Материјал и Големина на : Оваа позадина усвојување на високо квалитетни винил крпа ,што го прави моделот повеќе реални.На брчките и браздата се речиси отстранет.Ве молиме железо задната површина со ниска топлина пареа железо, но не се исуши железо. ★ Објект може да биде малку различен од слика се должи на осветлување и вашиот монитор екранот. Дизајн : Свадба булчински Тема, флорални шема. Материјал и Големина на : Оваа позадина усвојување на високо квалитетни винил крпа ,што го прави моделот повеќе реални. Се применуваат : Идеален за свадба, забава, новороденче, деца, и производ фотографија, како и за видео позадина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите