.

.

Кејт 5x7ft/1.5x2.2m Тен Портрет Позадина Светло Кафеава Headshot Позадина Беж Текстура Ткаенина Фотографија Студио Реквизити

Кејт 5x7ft/1.5x2.2m Тен Портрет Позадина Светло Кафеава Headshot Позадина Беж Текстура Ткаенина Фотографија

DEN 431.76

Износ
Во продавницата.

***Напомена : Поради различни производни пакети, бојата на нови акции ќе биде потемна.Слики на екранот сега се бојата на нови акции.Големина : 5x7ft/1.5 m(W)x2.2m(H),предмети се испраќаат од страна на виткање, и лесно да се носат (позадина може да се прилагоди).Материјал : Микрофибер.НЕ ПЛАТНО.Во споредба со другите материјали, Микрофибер е мека,лесно е да се чува чист.Функција : Не-рефлективен плитки брчките, лесно да се свитка и носат.Бидат Погодни за : Деца, Новороденче, Бебе, Свадба, Празник партија, Роденден, Семејството декорација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите