.

.

DASHAN 10x6ft Полиестер Велигден Позадина Шарени Јајца Пеперутка Цвет Зелена Трева Сина Bokeh Фотографија Позадина за Новородено Бебе Туш Деца Портрет Фотографија Партиј?

DASHAN 10x6ft Полиестер Велигден Позадина Шарени Јајца Пеперутка Цвет Зелена Трева Сина Bokeh Фотографија Позадина

DEN 743.52

Износ
Во продавницата.

Со цел да се задоволат превозот услови, производот може да биде само укината и испратен,на позадина ќе имаат мала набори.2)се Тркалаат до цврсто со цилиндрична за 3-5 дена, тоа, исто така, работи.Опис на производот : Добредојдовте на DASHAN Велигден фотографија позадина!Нашата фабрика е професионалец во печатење производство со напредно печатење опрема и умешен работници. ✿ Големината не е лесно да исчезнат, висока верност, три-димензионален ефект на уметнички ефект.Не стои премногу блиску да имаат добар шут ефекти.Ние може да ги прифати прилагодување на производ големина и модел.Најдобри желби!. ✿ Применуваат Прилики : Оваа основа може да се користи како Партиски материјали,бебе туш,булчински туш,свадба,роденден,празник,крштевки,дипломирањето,пензионирање,фестивали, видеа, live TV, You Tube, студиа, клубови, настани или семејна фотографија итн внатрешна и надворешна снимање.Ви благодариме за вашата поддршка!Уживајте во вашата шопинг време!Ви благодариме!.3)Железо задниот дел од позадина со ниска температура железо , може да се стави крпа помеѓу позадина и железо,но не и сува железо.Висока-резолуција на печатење на слики за позадина е јасно, јасно, и дава силна стереоскопски чувство.Внимание : 1.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Топло Совети : 1.Не се Вклучуваат : Клипови, или да стои или било кој друг додаток за фотографија.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект,можете да се обидете да ја подесите светлата да се направи вашите фотографии подобро!Почитувани Купувачи : Ако има било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движеше) на 1-3мм. ✿ Услуга : Вашето задоволство е наша единствена цел!Контактирате за ако имате било какви сомнежи,ќе добиете одговор во кратко време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите