.

.

Dltmysh Potentiometer 20pcs/многу Висока Моќност 1W LED Светло Мушка SMD Led диоди светодиодни Диоди 100-110lm LED Чип за вградна светилка на Вниманието Бела Светилки Сијалица (Емитуваат Б

Dltmysh Potentiometer 20pcs/многу Висока Моќност 1W LED Светло Мушка SMD Led диоди светодиодни Диоди 100-110lm

DEN 446.40

Износ
Во продавницата.

Dltmysh.Контролира брзината на DC-мотор со прилагодување на пулс ширина модулација.Погоден за низок напон и струја.Прекуструјна заштита со 2 amp осигурач - на осигурувачот ќе удар ако има премногу сегашните и може автоматски да се поврзе по осигурувачи кул.На potentiometer има надворешен конекција линија, но без прекинувач.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите