.

.

Дизни Мини Маус Среќен Помошници Меки Медиокритет Седиште

Дизни Мини Маус Среќен Помошници Меки Медиокритет Седиште

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

Винил; Пластични.Увезени.Произведено во САД.ЛЕСНО-ДРШКА на МЕНУВАЧОТ : Обезбеди дополнителна безбедност и стабилност за вашето дете кои помагаат да се изгради доверба, додека медиокритет обука.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ТОАЛЕТИ : се Вклопува безбедно на повеќето редовни & издолжена места.Медиокритет Кука не се вклучени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите