.

.

Медиокритет Обука Писоар за Момчиња - Симпатична Кит Обука Писоар/Медиокритет Писоар Пишам Тренер Урина(Синиот Кит)

Медиокритет Обука Писоар за Момчиња - Симпатична Кит Обука Писоар/Медиокритет Писоар Пишам Тренер Урина(Синиот

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

SAFE МАТЕРИЈАЛ - На писоар е направен на безбедна и високо квалитетни PP материјал.ЅИДОТ МОНТИРАНИ - момчињата писоар може да се монтира на ѕид со моќни вшмукување чаши.ПОСЕБНИ ЧИНИИ - шолјата е одвоена, полесно да се чисти и хигиенски.Корисни симпатична Кит Писоар Медиокритет Обука за Момчиња на Возраст помеѓу 8 месеци и 7 години.Големина : 12.5(висок)*6.6(широк)*7.8(должина) инчи.Писоар Медиокритет Обука може да се прилагоди на висината на објектот според бебе.Отстранлив, лесен и лесно да се чисти и Хигиенски.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите